צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8038665

מזרנים במבצע

מזרנים במבצע לחגים

אז כמו שאמרנו, אין צורך להתפשר על מחיר בשביל האיכות ואין צורך להתפשר על איכות בשביל מחיר, אפשר ללכת על שניהם. 

כך אנחנו בסילי מאמינים, ועובדה, זה עובד. סילי צברו מוניטין בינלאומי, ולא לחינם הוכתר בתור יצרן המזרנים מס' 1 באמריקה. 

כמו כל דבר טוב שמגיע מאמריקה, גם סילי מצא את עצמו בישראל, ואתם לגמרי מוזמנים ליהנות מכל היתרונות שקנו למותג מיליוני אוהדים ברחבי העולם. 

אגב, המוניטין הוא לא רק בינלאומי אלא גם ארוך שנים. המותג קיים מאז שנת 1881, לא פחות! אם אתם מתעניינים במספרים, נספר שעם השנים, סילי עולמי ייצרו לא פחות מ-130 מיליון מזרני איכות. 

אצלנו תוכלו למצוא מוצרים מפנקים במיוחד עם תוספים שינעימו לכם את שנת הלילה, שכבות מיוחדות, חומרי גלם חדשניים, ומלבד כל אלה תמצאו מיטות ופתרונות נוספים לשינה ואף לאירוח. 

אחד הפיצ'רים הבולטים של המוצרים שלנו הוא המערכת Posturepedic Technology שמתאימה לגב שלכם תמיכה שהיא לא פחות ממושלמת, 

בדיוק היכן שאתם צריכים אותה. אז כן. עם כל היתרונות המובנים האלו, אנחנו עדיין משתדלים לייצר מזרנים במבצע, הכוללים מזרן זוגי, יחיד ולמיטה מתכווננת ועוד, כאלו שיהפכו את שנת הלילה המושלמת לנגישה מאי פעם.

מזרנים במבצע

מזרנים במבצע של רשת מלונות Hyatt בעולם

Sealy מוכיחה שהיא חוד החנית בכל מה שקשור למזרנים. הכל מתחיל כבר משלב הרעיון, כאשר אנחנו שמים דגש על כל סנטימטר וסנטימטר, ועל יישום המסקנות מהמחקרים הכי עדניים.

משם, מתחיל לו תהליך הפיכת החלום למציאות. הם הולכים וקורמים עור וגידים, ובדיוק כמו בשלב התכנון, מיישמים את המחקרים המובילים בענף ואת הטכנולוגיות פורצות הדרך של הרגע. כל חומר גלם זוכה לתשומת לב, מרמת הקפיץ ועד התיפור של הבד. 

בסופו של דבר, המזרן שיככב בחדר השינה שלכם יהיה הכי מוקפד, הכי נכון והכי מדויק בעבורכם. תוכלו לדעת את זה בכל רגע נתון בו תשתרעו על המיטה ותתנו לה לסחוף אתכם.

מזרנים במבצע במחיר אטרקטיבי אין פירושו עיגול פינות, גם בכל מה שקשור לחוויית הלקוח. המוצריםשל סילי זאת חוויה שמתחילה כבר בחלל התצוגה, אשר בנוי במיוחד כדי להנעים את זמנכם. 

גם אנשי הצוות ואנשי השירות הטלפוני נבחרו בקפידה, כדי להעניק לכם חוויה מושלמת. לא מתפשרים בדרך למזרון המושלם.

מזרנים במבצע לחודש ספטמבר
מזרן
נשמח להיות בקשר
יש לכם שאלה? השאירו הודעה
יצירת קשר
בקרו בסניפים שלנו
טלפון: 077-9966644
טלפון: 077-8038665
תמונת מפה