סילי ישראל
צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8038665

מזרנים

המבחר העשיר של מזרני Sealy

בסילי אנו הופכים את החלום למציאות. הרי ידוע שחלומו של כל אחד הוא לישון טוב בלילה, לישון בנוחות, לישון בנעימות ולהשיג נוחות מושלמת עם צבירת כוחות ליום הבא. הלילות בסילי הם לילות המטעינים אותנו באנרגיות חדשות כל לילה. בזכות המבחר הגדול במיוחד שקיים בקטלוג מזרנים סילי, כל אדם ימצא את המזרן שמתאים לו על פי העדפותיו האישיות. למי שאוהב מזרני קפיצים יצרנו קולקציה רחבה ולמי שאוהב מזרני ויסקו, ויסקו ג׳ל יצרנו דגמים גמישים ומפנקים במיוחד ואף יצרנו עבור ילדים שהרי ידוע שהחשיבות שילדנו ישנו בצורה בריאה הוא ראשון במעלה.

הכירו את המזרנים שמצפים לכם בסילי 

בסילי תוכלו למצוא את המזרונים שנבחרו ע״י מלונות היוקרה בעולם ושניבנו במיוחד עבורם ע״י מהנדסי סילי, בפירוש הזדמנות נהדרת להינות משינה איכותית ויוקרתית כמו בסויטות של מלונות הייאט וריץ׳ אצלכם בחשש השינה.

מזרני סילי

לא רק מזרנים- בסילי תמצאו מגוון מיטות מעוצבות

מיטב המעצבים של חדרי שינה ומיטות עמלו ימים ולילות לעצב קולקציית מיטות מעוצבות מרהיבה ובלעדית לסילי, תוך שימוש בבדי ריפוד איכותיים ויוקרתיים במגוון עצום של טקסטורות וגוונים, שילוב של ארגזי מצעים במסגרות המיטה, מיטות מעוצבות נמוכות ומיטות גבוהות, מיטות עם גבי מיטה מרשימים שמעניקים לכל חדר מראה מיוחד וכפי שעיצבנו לחדרי ההורים מיטות זוגיות, גם לחדרי הילדים והנוער עיצבנו מיטות מיוחדות עבורם המותאמות לדרישותיהם ורצונם.

שינה ושירות עד הפרט האחרון

בסילי מזרנים מבינים שאיכות המוצר שלנו כל כך טובה ולכן אנו יכולים להעניק אחריות על מוצרינו לשנים רבות תוך ידיעה שהם יוצרו בקפידה הן של תהליך היצור והן של בחירת חומרי הגלם, גם תהליך אספקת המוצרים לביתכם נעשה בצורה מקצועית וע״י אנשי לוגיסטיקה ושירות מיומנים שמספקים שירות בכל רחבי הארץ, לרבות ישוביים יהודים מעבר לקו הירוק.

חברת סילי חברה בארגון אמון הציבור, אשר מפקח על תהליכי השקיפות בין חברת סילי לצרכן ומבטיח שמירה מלאה על זכויותיו של הצרכן ואנו גאים להיות חברים של ארגון זה ולעמוד בסטנדרטים שלו. התרשמו מקטלוג מזרנים שלנו, התקשרו להזמנות!

מזרן
נשמח להיות בקשר
יש לכם שאלה? השאירו הודעה
יצירת קשר
בקרו בסניפים שלנו
טלפון: 077-9966644
טלפון: 077-8038665
מפה