צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8038665
אודות Sealy

אודות Sealy

הכל התחיל בשנת 1881 בטקסס ארה"ב

דניאל היינס, מגדל כותנה מצליח התחיל בייצור מזרנים עשויים כותנה עבורו ועבור החברים שלו. בשנת 1889 הוא המציא מכונה אשר דחסה כותנה לתוך בד ריפוד והתחיל לייצר בהצלחה מזרנים תחת השם ״מזרני סילי״

אודות סילי
בשנת 1950 פותחה טכנולוגיית ה- ״פוסטרופדי״ ונרשמה כפטנט בינלאומי

ב-70 שנים האחרונות סילי נמצאת בחזית הטכנולוגיה של ייצור מזרנים בעולם  את הניסיון העשיר של סילי ביצור מזרנים מנפנו לפיתוח ה- טכנולוגיה החדשנית "פוסטרופדי" המעניקה לכם תמיכה נקודתית במרכז המזרן בדיוק במקום שאתם זקוקים לה.

אודות סילי מזרנים
לוקחים את הנוחות שלכם ברצינות

כל המוצרים של סילי מיוצרים בסטנדרטים גבוהים וקפדניים כדי להבטיח שהמוצרים שלנו ישרתו אתכם שנים ארוכות. המזרנים שלנו מיוצרים במפעלי סילי ברחבי העולם ונבדקים במבחני איכות, נוחות ותמיכה מחמירים.

מוביל את סילי ישראל סמנכ"ל רשת חנויות סילי מיכה חובב, שלו שנים של ניסיון בניהול רשת חנויות קמעונית וידע רב בשרות לקוחות.

אודות סילי ישראל
דרכה של SEALY ישראל
לקוחות סילי ישראל זוכים לשינה איכותית

בסילי ישראל מתנהלים על פי דרכה של סילי העולמית. לקוחות סילי ישראל זוכים לשינה איכותית על מזרנים מעולים, בנוסף בסניפי סילי תמצאו מבחר גדול ומגוון רחב של מוצרי שינה , בסילי ישראל עובדים נאמנים המאמינים במותג ובמוצריו וישמחו לתת לכם שרות מכל הלב. לסילי ישראל חזון מובן וברור לכל העובדים בחברה, להיות החברה המובילה בתחום השינה בישראל והבחירה הטבעית והראשונה של הצרכנים למוצרי שינה לכל בני המשפחה.

יחד עם צוות רחב ונאמן מוביל מיכה חובב את סילי ישראל להגשמת חזונה להיות מובילה בתחום השינה בישראל ולהיות הבחירה הטבעית והראשונה למוצרי שינה לכל בני המשפחה.

סניפי סילי
סמנכ"ל הרשת - מיכה חובב

מוביל את סילי ישראל, סמנכ"ל רשת החנויות מיכה חובב, שלו שנים של ניסיון בניהול רשת חנויות קמעונית וידע רב בשרות לקוחות.

נייד - 050-9215383

MICA@SEALY.CO.IL

מיכה חובב
מזרנים סילי יבואן רשמי | Sealy
מזרן
נשמח להיות בקשר
יש לכם שאלה? השאירו הודעה
יצירת קשר
בקרו בסניפים שלנו
טלפון: 077-9966644
טלפון: 077-8038665
תמונת מפה