צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8038665

מזרני ויסקו


מזרני ויסקו קונים רק אצל המומחים בסילי מזרניםמזרן ויסקו סילי

בסילי תמצאו מגוון מזרני ויסקו מפנקים. מזרן Performance Plus משלב בתוכו שכבה עבה של ויסקו, אשר תבטיח לכם שנת לילה מפנקת והתאמה מדויקת לגופכם.

מזרן ויסקו Motion Visco כולל את ה - Sealy Visco, שהוא מזרן ויסקו ייחודי לנו, לצד שכבת נוחות מפנקת במיוחד.

כך גם מזרן ויסקו Pocket Motion Visco, שכבר אתם יכולים להבין, משלב ויסקו במינון מדויק להפליא, במיוחד בשביל הגב שלכם. 

מזרני ויסקו קצף זיכרון (memory foam)

מזרני ויסקו

מזרן ויסקו בהתאמה אישית

כפי שאתם יודעים, מזרן בנוי ממגוון חומרים רכים ונעימים לגוף, אשר עוטפים מערכת של קפיצים, אשר מעניקה לו אלסטיות וגמישות. כל זה, כמובן, עטוף בבד שהופך את הכל לחבילה אחת נוחה במיוחד המזרן שלכם. 

מזרני ויסקו, כשמם כן הם, מנצלים את היתרונות והמאפיינים של החומר המיוחד שלו, לטובת הגב שלכם. מהרגע בו אתם משתרעים לכם על חומר הגלם הזה, הוא קולט את קווי המתאר של הגוף שלכם, מתחמם לפי הטמפרטורה שלכם, והוא מעין "כחומר ביד היוצר", פשוטו כמשמעו. 

כמובן שיש למזרן זה יתרונות רבים מספור, ובראשם הפחתת לחצים מעמוד השדרה והשלד כולו. לא משנה היכן נקודת התורפה בגופכם, אם יש כזאת, מזרן ויסקו יאתר אותה וייתן לה אהבה ותשומת לב, אם תרצו.

המאפיינים של מזרן ויסקו

מיקומו של הויסקו במזרן שלכם הוא בשכבה העליונה של המזרן. 

מתחת לויסקו תמיד יש ספוג , לבחירתכם אם זה רך או קשה.

מה קובע את אם המזרן שלכם יהיה רק או קשה ובאיזו מידה? הספוג הוא האלמנט במיטה שקובע את דרגת הקושי של המזרן שלכם. התוצאה היא, מזרן יציב וחזק אבל רך ונעים לישון עליו. 

מזרן ויסקו מקבל את צורת הגוף ושוקע במקומות שבהם הגוף שלכם שוקע ומפעיל לחץ. תהליך "הקבלה" פועל רק על ידי חום הגוף. חומר הויסקו מתחיל להתחמם על מינימום 37 מעלות של הגוף, ועם חום הגוף הוא מתרכך ומתחמם. 

מזרן ויסקו מופעל ומושפע מחום גוף. מה קורה בקיץ אבל? כאשר חם, גם בחוץ וגם לכם. החום במזרן מצטבר ונאגר, החום מתגבר והתוצאה היא מזרן שקשה לישון עליו בקיץ. לא הופכים מזרן ויסקו איכותי. מכיוון שהויסקו מופיע בשכבה העליונה של המזרן, אין טעם להפוך אותו.

מזרן ויסקו איכותי

מזרן ויסקו עם 10 שנים אחריות

מטבע הדברים, איכות הוויסקו חשובה במיוחד בבואכם לקנות מזרני ויסקו.

אתם צריכים להרגיש עמוק בפנים שזכיתם במוצר שלכם כבר מהרגע בו אתם משתרעים לכם לראשונה עליו. אכן, זו החוויה שצפויה לכם בסילי. הכי מדויקת, הכי נעימה והכי נוחה, כזאת שתגרום לכם לרצות לעצום עיניים כבר בחלל התצוגה, ולהיסחף לשינה מתוקה.

מן הסתם, סביר להניח שיש לכם עדיין כמה וכמה שאלות. אחרי הכל, בעת רכישה שמבצעים לעתים רחוקות במיוחד, ואך טבעי שיהיו לכם שאלות שתרצו לשאול. 

לשם כך תמצאו בחלל התצוגה שלנו את טובי המומחים, שיידעו כיצד לנווט אתכם וכיצד לענות לכם על השאלות.

אם לא די בכך, אתם מקבלים מסילי 10 שנות אחריות, לא פחות. כלומר, התענוג של הפעם הראשונה על מזרן ויסקו ימשיך ללוות אתכם במשך שנים ארוכות.

מזרן ויסקו

מזרני ויסקו לתמיכה מדוייקת SEALY

מזרני ויסקו
מזרן
נשמח להיות בקשר
יש לכם שאלה? השאירו הודעה
יצירת קשר
בקרו בסניפים שלנו
טלפון: 077-9966644
טלפון: 077-8038665
תמונת מפה