צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8038665

מזרן זוגי

מזרן זוגי איכותי הוא לא פחות מאשר המפתח לשנים על גבי שנים של שנת לילה איכותית ומפנקת. הסוד הוא התאמה מושלמת לא רק לאחד, אלא לשני בני הזוג בעת ובעונה אחת. 

כלומר, אף אחד מבני הזוג לא אמור להרגיש שהוא "התפשר" למען בן או בת הזוג, שניהם מוזמנים ליהנות ממזרן זוגי שיושב עליהם פרפקט.

ברכישת מזרן זוגי אתם מקבלים 10 שנות אחריות. על כל צרה שלא תבוא ואנחנו נמשיך לעמוד לרשותכם גם הרבה אחרי הליך הרכישה. שיהיה לילה טוב!

בוודאי תשמחו לגלות שבעינינו, כאן לא הסתיים החלק שלנו ונשמח להמשיך ללוות אתכם. אז כבר מצאתם מזרן זוגי המתאים במדויק אליכם בשעה טובה בסילי. מזל טוב!

מזרן זוגי במידות מגוונות

השיקול המרכזי ברכישת מזרן זוגי הוא איזון עדין בין הצרכים של שני בני הזוג. אולי לאחד מהם היו בעיות אורתופדיות מסוימות שצריך לתת עליהן את הדעת, כמו פריצות דיסק, בעיות בברכיים או בגב התחתון ועוד? 

מעבר לזה ברכישת מזרנים זוגיים המתאימים לשניים זאת שאלה של העדפות שצריך לענות עליה יחד. 

האם שני בני הזוג אוהבים מזרן קשה יחסית, או להיפך? בכל מקרה, אנחנו ממליצים לכם לדבר על זה, להבין מה אתם מצפים מהמוצר שלכם. 

וכמובן, איך לא, לבדוק בלייב בחלל התצוגה ולהגיע להסכמה פה אחד. תהיה ההחלטה אשר תהיה, סילי מציעים לכם שלל אופציות, כך שאין ספק שביניהן תמצאו מזרן זוגי שתפור עליכם. כן, על שניכם.

מזרן זוגי

מזרן זוגי גמיש ומפנק

כשאתם מגיעים לחלל התצוגה שלנו, תפגשו מבחר מזרנים זוגיים שאי אפשר שלא להתאהב בהם. 

תוכלו למצוא מזרן זוגי כמו Performance Plush, אשר מצויד בשכבה עבה של Visco Foam, אחד מחומרי הגלם האהובים בענף המזרנים, אשר בנוסף גם משלב קפיצי פוקט שהם מלאכת מחשבת של דיוק. 

אולי בכלל תתאהבו במזרן זוגי כמו Essential, שמתאים את עצמו לתנועות שלכם לאורך כל הלילה, ומשלב תמיכה שתוכלו רק ללום עליה. אולי תרגישו שניכם ש Response הוא המזרן המושלם בעבורכם, בזכות שילוב של צמר גולמי ואיכותי במיוחד, שכבה של Visco וכמובן קפיצי פוקט איכותיים. אגב, אתם לא צריכים לדאוג מפני ההיצע הרב והמושגים הלא מוכרים. 

מבטיחים לכם שאנשי הצוות המיומנים שלנו יידעו כיצד לעשות לכם סדר בבלגן. בכל מקרה, לא משנה מה ההעדפות שלכם, יש לנו הרגשה שתמצאו במה להתאהב. 

לא פחות חשוב, המחירים של אותם מזרנים זוגיים הם אטרקטיביים להפליא, ואנו מציעים אף מוצרים במבצע, כך שסביר להניח שתמצאו את עצמכם מסכימים זה עם זו בסוגיית ההשקעה והמחיר. 

מוזמנים שניכם לעלות על המיטות, לעצום עיניים לרגע, ולתת לגוף ולאינטואיציה לדבר. מבטיחים שתמצאו את התשובה הנכונה ביותר.

מזרן זוגי סילי
מזרן
נשמח להיות בקשר
יש לכם שאלה? השאירו הודעה
יצירת קשר
בקרו בסניפים שלנו
טלפון: 077-9966644
טלפון: 077-8038665
תמונת מפה