צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-8038665

מזרנים למיטה מתכווננת

מזרנים למיטה מתכווננת בטכנולוגיית Posturpedic Technology

מזרנים למיטה מתכווננת הינם בעלי מאפיינים ייחודים המשלימים את מנגנון הכוונון של המיטה והופכים את חווית השינה לנעימה הרבה יותר. 

מזרנים למיטה מתכווננת חייבים להיות אלסטיים וגמישים זאת כדי לאפשר את שינוי הזוויות של המיטה המתכווננת. המזרנים האלו פותחו בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי לאפשר את גמישות המזרן לאורך זמן ולשמור על נוחות מרבית. אנחנו ב SEALY מציעים לכם מגוון מזרנים המתאימים במיוחד למיטה המתכווננת.

מהי טכנולוגיית Posturpedic Technology?

טכנולוגייה הפרדת הקפיצים. כל קפיץ הוא בנפרד מבודד מכל השאר על ידי עטיפת בד. העיקרון בידוד הקפיצים הוא במטרה לאפשר למזרן להעניק תמיכה מדוייקת לגב של השוכב עליו. 

ובנוסף, למנוע את ההרגשה של התזוזה של בן או בת הזוג ולישון שינה רציפה במהלך כל הלילה ללא הפרעות. 

Posturpedic Technology

מזרנים למיטה מתכווננת עם מערכת הקפיצים Response Pro

בבואכם לרכוש מזרנים למיטה מתכווננת, כמו בכל רכישה אחרת, הדגש נשאר אותו דגש. הגב שלכם. הוא צריך לעמוד במרכז, לקבל את מלוא תשומת הלב שלכם והמחשבה שלכם, כדי לדאוג לבריאות שלו לטווח הארוך. בשבילנו בסילי מזרנים זה בגדר מובן מאליו. 

מהי מערכת הקפיצים המתקדמת Response Pro™ HD?

מערכת הקפיצים מפחיתה את העברת התנועה ממקום למקום, כל שאם בן הזוג זז ממקום למקום, אתם לא תרגישו. מערכת הקפיצים מעניקה תמיכה לגב באמצעות שכבת יורוטופ, שהיא שילוב של כותנה וויסקו. 

בכל זאת יש לנו אחריות כלפיכם וכלפי הגב שלכם. לשם כך, אנו מיישמים את העצות של טובי המומחים, ושומרים על אצבע על הדופק בכל מה שקשור לאורתופדיה ובריאות הגב. 

את כל המסקנות הללו אנחנו טורחים ליישם, ולשקלל את כל הידע הזה לתוך המזרנים אותם אנחנו יוצרים. הקפיצים הם הכי משוכללים, וטומנים בחובם שנים על גבי שנים של חשיבת אנוש. 

חומרי הגלם הנוספים כמו ויסקו נבחרו בקפידה מהיצרנים המובילים בעולם. גם העץ, הבד וחומרים נוספים שלא ידעתם ששם בכלל, זוכים למחשבה רבה והשקעה. תהיו בטוחים שלא פספסנו כלום.

 

מזרנים זוגיים למיטה מתכווננת
מזרן
נשמח להיות בקשר
יש לכם שאלה? השאירו הודעה
יצירת קשר
בקרו בסניפים שלנו
טלפון: 077-9966644
טלפון: 077-8038665
תמונת מפה